آنچه ما را از دیگران متمایز می کند

شرکت آرنا مهرپل در سال 1395 در تهران تاسیس گردید و موضوع فعالیت خود را توصیف شرکتهایی بنا نهاده است که کالا یا خدمات خود را به سایر کسب و کارها در یک بازار بزرگ B2B فراهم نماید. صاحبان این کسب و کارها از طریق کسب اطلاعات بازار، دسترسی به صدها خریدار و فروشنده، ایجاد فرصت های جدید فروش، نمایش بهتر درموتورهای جستجوگر، ابزاری قدرتمند برای برندسازی و توسعه سهم بازار بدست خواهند آورد. همچنین مهرپل در جهت تسهیل دراجرای فعالیت های شرکتهای عضو خود، ابزارهای کاربردی را فراهم نموده است تا شرکت ها بتواند از محیط کارآمد و اثربخش تجارت الکترونیکی و تنها از طریق یک حق اشتراک سالیانه، از تمامی این خدمات به صورت همزمان و آنلاین بهره ببرد. این ابزارها عبارتند از:

  1.  یک صفحه سایت اختصاصی و حضور در شبکه های اجتماعی مهرپل   مطالعه بیشتر
  2. آگهی رایگان، فروش ویژه کالاو خدمات (حراج)، بازار تهاتر و بازار صادرات  مطالعه بیشتر
  3. بکارگیری ابزارهای مدیریتی همچون اتوماسیون،CRM ،مناقصه ومزایده، حضوروغیاب، فهارس بها، استانداردها و...    مطالعه بیشتر
  4. بهره گیری آنلاین از خدمات دپارتمان های تخصصی بیمه، IT ، تبلیغات ، حمل ونقل، آموزش و گردشگری مطالعه بیشتر
  5. ثبت ایده و اختراعات – ثبت سرمایه گذار و سرمایه پذیر مطالعه بیشتر

 

معرفی شرکت ها و موسسات

مخاطبین خود را در این بخش بیابید.  دراین بخش تمامی شرکت ها و موسسات می توانند خدمات، محصولات و توانمندی های خود را در کنار سایر کسب و کارها و در یک بازار تخصصی بزرگ ( Market place ) معرفی نماید. با مهرپل شما نیازی به سایت نداشته و تمام امکانات یک سایت در اختیار شما و با قابلیت بیشتر قرارخواهد گرفت. اعضای مهرپل شرکت های تولیدی، پیمانکاری، مشاوره فنی، بازرسی فنی، تامین ماشین آلات و تجهیزات و فروشگاه ها و مجموعه شرکت های پشتیبانی و خدمات دهنده می باشند.

بازار فروش کالا و خدمات

فروش و تبلیغات خود را در این بخش هدفمند کنید.  تمامی اعضای مهرپل در بخش های تبلیغات، بازار فروش ویژه، بازار تهاتر حضور داشته و به تبلیغات کالا و خدمات و همچنین فروش اقدام می نمایند.از مزایا و تمایز این بخش ارسال اتوماتیک آگهی به سایر شرکت ها و موسسات متقاضی در راستای افزایش فروش و توسعه سهم بازار می باشد.

ابزار مدیریت مهرپل

  • اگر می خواهید مکاتبات داخلی شرکت خود را به صورت آنلاین با همکاران و سایر شرکت های عضو مهرپل داشته باشید از اتوماسیون مهرپل استفاده نمایید تا آسوده خاطر و هر لحظه مکاتبات خود را در دسترس داشته باشید.
  •  شما می توانید مشتریان ، اطلاعات تماس مورد نیاز، حساب ها و فرصت های فروش را در پنل CRM خود، جمع آوری کنید تا در صورت نیاز، اطلاعات به موقع و یکجا، در دسترس خواهند بود.
  • با پنل SMS  مهرپل، با کمترین هزینه و در کوتاه ‌ترین زمان ممکن قابلیت ارسال پیامک به تمام کاربران بدون پرداخت هزینه خرید پنل SMS در اختیار دارید.
  • از مناقصه و مزایده بروز مهرپل استفاده نمایید  
  • از سایر ابزارهای مهرپل همچون استانداردها، فهارس بهاء و... نیز می توانید بهره مند شوید

دپارتمان های تخصصی مهرپل

دپارتمان های تخصصی بازوی اجرایی شماست
دپارتمان های تخصصی، ضمن ایجاد فضای مشاوره و قیمت رقابتی، اعضای خود را دربهره مند نمودن از خدمات با کیفیت و مطمئن تشویق می نماید. ازمزیت های این دپارتمانها می توان به دریافت مشاوره رایگان و همراهی متخصصین این دپارتمان ها در تمامی مراحل کاری مورد نیاز اشاره نمود.
بیمه : از طریق متخصصان دپارتمان بیمه تمام درخواست های بیمه ای، خسارت و مشاوره را با قیمت رقابتی و مطمئن دنبال نمایید.
فناوری اطلاعات: شما می توانید با انتخاب یک یا چند خدمت، با دپارتمان IT ارتباط برقرار نموده و درخواست خود را با کارشناسان خبره و با بهترین خدمات و کمترین هزینه دریافت نمایید.
تبلیغات : با ارائه خدمات تخصصی و به روز در زمینه تبلیغات و مارکتینگ می توانیم گامی کوچک در پیش برد روند فعالیت و دیده شدن شرکت ها داشته باشیم.

سایر خدمات مهرپل

 
خلاقیت و سرمایه را در کنار هم قرار دادیم :
مهرپل تمامی ایده و اختراعات را به متقاضیان در صنعت و بازار معرفی کرده تا ازظرفیت کارآفرینان و مخترعان به بهترین شکل استفاده گردد.
با مهرپل ، تامین منابع مالی برای شرکت ها و موسسات خود را جستجو کنید
سرمایه های خود را با مهرپل بهتر سرمایه گذاری کنید

آمار مهرپل

8 +

ابزار های مدیریت مهرپل

4 +

دپارتمان ها

4 +

شرکت های در انتظار

1037 +

شرکت های عضو

فرآیند دریافت خدمات مهرپل

فرآیند دریافت خدمات مهرپل

آشنایی با مهرپل

1

ثبت نام و معرفی ‌شرکت‌ها

2

خدمات و ابزار مدیریتی مهرپل

3

ارتباط با شرکت های تجاری

4
\