6 +

ابزار های مدیریت مهرپل

4 +

دپارتمان ها

4 +

اعضای در انتظار

1180 +

اعضای مهرپل

درباره ما

شرکت مهرپل فعالیت خود را درزمینه ارائه خدمات به کسب و کارها آغاز کرده تا ضمن کاهش و مدیریت هزینه های آنها، امکان حضور در یک بازار بزرگ تر را برای معرفی و فروش کالا و خدمات آنها فراهم نماید. مهرپل یک مکان امن و آنلاین است که کسب و کارها را به هم مرتبط می سازد و راه های جدیدی برای روابط و مبادلات تجاری ترسیم می کند. مهرپل خدمات ویژه ای که هر کسب و کار برای ورود و پیشرفت در دنیای دیجیتال نیاز دارد را دراختیارش قرار می دهد.تمام کسب و کارها در زمینه های تولیدی، پیمانکاری، مدیریتی، خدماتی و فروشگاه ها می توانند به راحتی در مهرپل فعالیت کنند و از خدمات و مزایای بی نظیر آن بهره مند گردند. مطالعه بیشتر...

خدمات مهرپل

معرفی کسب و کارها

 • اختصاص و مدیریت صفحه سایت مشتریان
 • مدیریت شبکه های اجتماعی
 • معرفی در سایت ها و شبکه های اجتماعی
 • تولید محتوا
معرفی کسب و کارها

فروش

 • تبلیغات کالا و خدمات در بازارمهرپل
 • تبلیغات محصولات به متقاضیان بالقوه
 • نمایش محصولات در شبکه های اجتماعی مهرپل
 • ارسال مناقصه و مزایده
فروش

ابزارهای مدیریتی

 • مدیریت ارسال پیامک (SMS)
 • دسترسی به اتوماسیون
 • مدیریت خدمات مشتری (CRM)
ابزارهای مدیریتی

خدمات تخصصی

 • بیمه
 • خدمات اینترنتی و سئو
 • تبلیغات
 • مشاوره تخصصی
خدمات تخصصی

آنچه مشتریان درباره ما می‌گویند

افراز رهاب خلیج فارس
علیرضا مدبّری

به نظر می رسه سایت مهرپل برای شرکت های پیمانکاری که بیشتر بدنبال اجرای پروژه هستند و کمتر بدنبال سایت و شبکه های اجرایی بودند و نیروی متخصص و منابع مالی زیادی برای این بخش اختصاص نمیدند، خیلی مناسب باشه و همچنین فرصت خوبیه که با کمترین هزینه، فعالیت های اجرایی خودشون رو به کارفرمایان دولتی و غیردولتی معرفی کنند. در عین حال از همه امکانات سایت مهرپل مثل اتوماسیون، پنل sms، برنامه CRM، شبکه های اجتماعی و... استفاده کرد. من به عنوان مدیرعامل شرکت افراز رهاب خلیج فارس بازخورد خوبی از این سایت داشتم و به همه پیمانکاران هم استفاده از این وب سایت را توصیه میکنم

کلینیک ساختمانی مپ
مهدی باقری

سایت مهرپل دارای ابزارهای یکپارچه و مفیدی است که در مقایسه با قیمت آن بسیار برای شرکت و مجموعه ما مفید بوده و نتیجه کار من روز به روز بهتر شده است.

رعد گستر وارنا
محمد حسین یحیائی

از زمانی که با سایت مهرپل آشنا شدم تمام خدمات شرکت خود را از سایت به نمایش گذاشتم و پس از گذشت چند ماه اسم شرکت رعد گستر وارنا در گوگل در مقایسه با سایت خودمان بهتر نمایش داده شد که این نشان دهنده وضعیت بهتر سئوی سایت مهرپل است و در حال حاضر رضایت خوبی از سایت دارم.

معرفی کسب و کارها

مخاطبین خود را در این بخش بیابید.  دراین بخش تمامی کسب و کارها می توانند خدمات، محصولات و توانمندی های خود را در کنار سایرین و در یک بازار تخصصی بزرگ ( Market place ) معرفی نماید. با مهرپل شما نیازی به سایت نداشته و تمام امکانات یک سایت در اختیار شما و با قابلیت بیشتر قرارخواهد گرفت. اعضای مهرپل شرکت های تولیدی، پیمانکاری، مشاوره ای، تامین کننده ماشین آلات و تجهیزات ، فروشگاه ها و مجموعه شرکت های پشتیبانی و خدمات دهنده می باشند.

آیا تمایل دارید کسب و کار خود را در بازار مهرپل معرفی نمایید؟ (تعرفه خدمات)

بازار فروش کالا و خدمات

فروش و تبلیغات خود را در این بخش هدفمند کنید.  تمامی اعضای مهرپل  می توانند کالا و خدمات خود را در بخش های تبلیغات، بازار فروش ویژه , عرضه و برای فروش آن اقدام نمایند.از مزایا و تمایز این بخش ارسال اتوماتیک آگهی به سایر شرکت ها و موسسات متقاضی در راستای افزایش فروش و توسعه سهم بازار می باشد.

تعرفه خدمات

وب سایت مهرپل سه مدل برای حضور شرکت های تولیدی، پیمانکاری، خدماتی، مدیریتی، موسسات، فروشگاه‌ها و تامین کنندگان در نظر گرفته است.

سفارش پنل

در این قسمت تمامی خدمات وبسایت مهرپل از جمله صفحه سایت، بازار فروش، ابزارهای مدیریت و درخواست سفارش از دپارتمان‌های تخصصی ، برای مدت ۱ یا ۲ سال براساس درخواست مشتری واگذار می‌گردد. در این پنل مدیریت پیاده‌سازی و اجرا به عهده‌ی درخواست کننده بوده و صاحب پنل نسبت به بارگذاری و مدیریت صفحه سایت خود اقدام می‌نماید.

سفارش پنل به همراه اجرا

در این قسمت متقاضی نسبت به واگذاری , اجرا و مدیریت صفحه وبسایت خود به همراه سایر خدمات به کارشناسان مهرپل اقدام می نماید، به عبارتی مهرپل مجری درخواست‌های مشتری بوده و تمامی نیازهای صاحب پنل را براساس زمان‌های تعیین شده پیاده سازی می کند. در این بخش خدمات وبسایت مهرپل شامل موارد آماده‌سازی و مدیریت سایت، مدیریت شبکه های اجتماعی، مشاوره، تولید محتوا، ارسال پیامک به مخاطبین، تبلیغات محصولات مشتری، معرفی محصولات مشتری به سایر متقاضیان بالقوه و... می‌باشد.

سفارش پنل مهمان

این پنل برای مهمانان مهرپل طراحی شده تا در صورت عدم انتخاب پنل یک و دو مهرپل، امکان بهره گیری از دپارتمان های تخصصی از جمله تبلیغات، بیمه و خدمات اینترنتی و سئو برای وی فراهم گردد و پس از درخواست هرموضوع ، خدمات از طریق پنل اختصاصی مشتریان قابل پیگیری و ارائه می باشد.

سفارش پنل بستن »
ردیف
موضوع
سالانه(تومان)
انتخاب
1
صفحه سایت
250,000
2
تبلیغات کالا و خدمات در بازار مهرپل
100,000
3
پنل SMS
50,000
4
بارگذاری و دریافت مناقصه و مزایده
50,000
5
مجله اختصاصی تولید محتوا
100,000
6
دسترسی به ابزارهای اتوماسیون و CRM
120,000
7
معرفی سیستمی کالا و خدمات به متقاضیان بالقوه
200,000
8
برقراری ارتباط با دپارتمان های تخصصی بیمه , تبلیغات و IT
0
9
پیام بین اعضا
100,000
مبلغ نهایی : {{numberFormat(totalPrice_Plan1)}} تومان

سفارش پنل به همراه اجرا بستن »
ردیف
موضوع
واحد
مقدار
ماهانه (تومان)
انتخاب
1
آماده سازی و مدیریت صفحه سایت مشتریان
هفتگی
1
300,000
2
آماده سازی و مدیریت شبکه های اجتماعی شامل اینستاگرام و لینکدین
پست هفتگی
3
850,000
3
تبلیغات محصولات (کالا و خدمات) اعضاء در بازارگاه مهرپل
روزانه
مستمر
150,000
4
مدیریت ارسال پیامک (SMS) به مخاطبین
روزانه
نیاز مشتری
100,000
5
معرفی سیستمی محصولات اعضاء به متقاضیان بالقوه
روزانه
مستمر
200,000
6
معرفی محصولات اعضاء در اینستاگرام،لینکدین و تلگرام مهرپل
هفتگی
1
70,000
7
مشاوره تلفنی و آنلاین به اعضاء
ماهانه
1
100,000
8
دسترسی به ابزارهای اتوماسیون، CRM، استانداردها و فهارس بهاء
روزانه
مستمر
90,000
9
تولید محتوا مربوط به صنف مشتری قرار دادن آن در سایت
هفتگی
2
100,000
10
ارسال سیستمی مناقصه و مزایده به اعضای سایت
روزانه
مستمر
رایگان
11
معرفی در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی همکاران
ماهانه
1
100,000
مبلغ نهایی : {{numberFormat(totalPrice_Plan2)}} تومان

مجموع هزینه ماهانه بر اساس انتخاب هر یک از آیتم های 11 گانه جدول توسط مشتری محاسبه و اعلام می گردد. شایان ذکر است که گزینه های یک ، سه و نه الزامی و در واقع زیر بنای دریافت سایر خدمات می باشد و سایر آیتم ها متناسب با نوع صنعت و انتخاب شما خواهد بود.

پیشنهادات مهرپل :صاحبان کسب و کار در صورت انتخاب تمام گزینه های 11 گانه، می توانند از مزایای زیر برخوردار گردند :

در صورت انتخاب کامل پکیج یکماهه : یک مشاوره بیشتر

در صورت انتخاب پکیج سه ماهه : 5% تخفیف + یکبار معرفی اضافی ردیف 11

در صورت انتخاب پکیج شش ماهه : 7% تخفیف + یکبار معرفی اضافی ردیف 11 + یکبار مشاوره مازاد

در صورت انتخاب پکیج یکساله 10% تخفیف + یکبار معرفی اضافی ردیف 11 + دو بار مشاوره مازاد + تهیه یک کلیپ


سفارش پنل بستن »
ردیف
موضوع
انتخاب
1
خدمات بیمه (آتش سوزی ,مسئولیت مدنی,حمل و نقل)
2
خدمات اینترنتی و سئو (طراحی وب سایت و اپلیکیشن,گرافیک)
3
تبلیغات (برگزاری همایش و گردهمایی,ساخت تیزر)
4
مشاوره تخصصی (در حوزه های فروش، تولید، منابع انسانی)

سوالات متداول

قطعا بله. فروش شما به 4 دلیل مهم افزایش خواهد یافت :

 • 1. شما با عضویت در سایت مهرپل، وارد یک بازار می شوید که می توانید کالا و خدمات خود را به طور کامل معرفی نمایید و درکنار سایر رقبا، بیشتر دیده شوید که این امر در فروش شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
 • 2. به دلیل عملکرد حرفه ای مهرپل در استفاده از سئو و کلمات کلیدی، شما دیگر نیاز به پرداخت هزینه اضافه بابت خدمات دیجیتال ندارید.
 • 3. باتوجه به مقاله های تخصصی و آموزش هایی که در سایت مهرپل قرار دارد و دائما درحال به روز شدن است، شما می توانید از تازه ترین اطلاعات حوزه کاری خود نیز باخبر شوید و از سایر رقبا حداقل چند گام جلوتر باشید.
 • 4. باتوجه به استفاده از ابزار­هایی چون اتوماسیون و CRM که به طور ویژه دراختیار اعضا قرار می گیرد، شما می­ توانید نسبت به جمع ­آوری اطلاعات مشتریان بالقوه و بالفعل و مکاتبه با آن­ها، شرایط ارتباط با آن­ها را به­ درستی بررسی و دنبال نمایید.

مهرپل علاوه بر افزایش سرعت، ارتقاء رتبه، بهبود عملکرد و جایگاه کسب­ و­کار شما در بازار رقابتی، تأثیر غیرمستقیم و درعین حال بسیار پررنگی نیز در بازاریابی، تبلیغات و برندینگ دارد. یعنی شما به راحتی می توانید فراتر از سایر رقبا در نتایج جستجو یکه­ تازی ­کنید. این در حالتیست که هزینه­ های چندانی برای معرفی و بازاریابی خود پرداخت نکرده ­اید و در بازار هدف خود نیز به صورت هدایت شده درحال دیده شدن هستید.

از آنجایی­که تمامی الزامات فنی و زیرساخت­ های لازم برای معرفی کسب ­و­کار­ها در بازار بزرگ مهرپل فراهم شده است، بنابراین داشتن یک سایت دیگر، چندان ضروری به نظر نمی ­رسد.

تمام آن چیزی که یک کسب و کار از تبلیغات و بازاریابی همچون فعالیت های مرتبط با سئو، کلمات کلیدی و یکپارچگی بازار، که برای معرفی و فروش محصول نیاز است، در وب ­سایت مهرپل فراهم می باشد. بنابراین مهرپل با انجام این فعالیت ها امکان افزایش بازدید از صفحات اعضای خود را بیش از پیش فراهم نموده است که این امر در کنار ایجاد زیرساخت­ های لازم، تأثیر بسزایی در کاهش هزینه­ های بازاریابی اعضای مهرپل دارد.

با توجه به فراهم نمودن زیر­ساخت­های لازم در وب ­سایت مهرپل شما به هیچ دانش تخصصی ای برای استفاد از خدمات مهرپل نیاز ندارید، مگر تولید محتوا، که البته کاربر در صورت انتخاب پلن 2 و واگذار نمودن کلیه فرآیند اجرا به کارشناسان خبره مهرپل، به تولید محتوا نیز نیاز نداشته و تنها اقدام به نظارت در موضوعات حاضر در صفحه سایت خود می­ نماید.

مهرپل با ایجاد تمامی عملکرد­های لازم برای معرفی کسب­ و­کار­های عضو خود از جمله ، صفحه سایت، ابزار­های مدیریتی مناسب، معرفی به سایر مخاطبان، بازدید بهتر در موتور­های جستجوگر، دسترسی به طیف عظیمی از خریداران و فروشندگان، معرفی در شبکه­ های اجتماعی، یک فرصت ایده ­آل را برای گسترش کسب­ و­کار­های حاضر در وب­ سایت مهرپل فراهم نموده است که این عوامل، افزایش فروش و درآمد را در پی خواهد داشت.

سئو یا بهینه ­سازی وب­سایت به منظور گرفتن رتبه بهتر در نتایج موتور­های جستجو از مهم­ترین اقدامات وب­ سایت مهرپل، در معرفی خود و تمامی کسب­ و­کار­های حاضر در آن می­ باشد. بنابراین مهرپل در همین راستا اقدام به تولید محتوا، توجه به مباحث فنی سایت، لینک ­سازی، جذب کاربر و بازدید­کننده، کلمات کلیدی هدفمند، تصاویر و ویدئوهای جذاب نموده است تا حداقل شرایط را برای کاربران و اعضای وب ­سایت مهرپل در معرفی بهتر کالا و خدمات خود فراهم نماید.

مهرپل بستر و پل ارتباطی مناسب برای تمامی شرکت­ های تولیدی، پیمانکاری، مدیریتی، موسسات خدماتی، فروشگاه ­ها و تأمین ­کنندگان است تا بتوانند راه­های جدیدی برای ترویج روابط خود جهت تبادلات تجاری بین مشتریان و کسب­ و­کار­های مختلف ایجاد نماید.

کارشناسان و مشاوران مهرپل به منظور کمک ­رسانی به اعضای خود، در جهت توسعه، یکپارچگی، بهبود در رقابت و هماهنگی در فضای کسب ­و­کارها، مشاوره های تخصصی را در حوزه­ های فروش، تولید، منابع انسانی، حاشیه سود، استراتژی و مدیریت هزینه، به اعضای خود تقدیم می نماید.

مهرپل علاوه بر ایجاد فضا و زیرساخت­ های لازم در وب­ سایت، از شبکه ­های اجتماعی همچون اینستاگرام، لینکدین، آپارات، یوتیوب و تلگرام، در جهت معرفی خدمات و کالاهای اعضای خود به بهترین شکل استفاده نموده که این عامل، امکان فراهم نمودن مشتریان بیشتر را مقدور می ­سازد.

مهرپل سه مدل برای استفاده اعضاء از خدمات خود، در نظر گرفته است که هر یک متناسب با نوع انتخاب مشتری ارائه می­ گردد :

 • پلن 1: دریافت کلیه خدمات مهرپل با مدیریت مشتری
 • پلن 2: دریافت کلیه خدمات و اجرای آن توسط کارشناسان خبره مهرپل
 • پلن 3: پنل مهمان

تمامی گزینه ها را در هر یک از پلن­ ها، می ­توانید در بخش تعرفه ­ها ملاحظه نمایید.

مهرپل، پل­های ارتباطی متنوعی را برای مشتریان و کاربران خود فراهم نموده است که کابران می­ توانند از طریق هر یک از این مسیر­ها نسبت به برقراری ارتباط با مهرپل اقدام نمایند. این مسیرها شامل موارد زیر می باشد :