img
img
img
img
shape
shape
img
img
img
img
shape
shape

محصولات

معرفی کسب و کار

فروشگاه مبل مبلند در سال 1392 با نام تجاری مبلند پا به عرصه تامین، تولید و فروش مبلمان نهاد و با بهره گیری از کادری مجرب و مطالعات کارشناسی دقیق در شاخه های مرتبط نسبت به ارائه محصولات، همگام با طرح و نوآوری های روز و متناسب با سلیقه های مختلف در استان بوشهر اقدام نمود. فروشگاه مبلند با مجموعه ای متناسب از طرح و رنگ که تداعی گر احساس آرامش و زیبایی است را گرد آورده تا ثمره ای حاصل از تلاقی زیبایی و کیفیت را برای مشتریان نیک اندیش خود به ارمغان بیاوریم.

bg
img
img
img
img
shape
shape
img

پیام مدیریت

امروزه مبلمان نه تنها یک کالای لوکس نیست بلکه یکی از لوازم ضروری هر خانواده است. بنابراین فروشگاه مبل مبلند برآن است تا با رشد و توسعه همه جانبه و با بهبود روز افزون کیفیت محصولات مبلمان مبلند در خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز استان بوشهر،گامی بلند بردارد، چرا که بر این باور است که خریداران محترم شایسته بهترین ها می باشند. امید است ارائه محصولات مناسب، نو آوری و دقت در تولید ، سرعت در خدمات با توجه ای ویژه بر کیفیت ، در راستای جلب رضایت شما خریداران محترم گامی هرچند کوچک در راه قدردانی از اعتماد شما به برند مبلند باشد.

bg
img
img
img
img
shape
shape
img

مدیریت

عماد كشاورز

عماد كشاورز

مدير مسئول مبلند

تصاویر کاری

work
work
work
work

مجله خبری

ویژگی های کاربردی و جذاب مبل کلاسیک مدرن

مبل کلاسیک مدرن در واقع همان مبل کلاسیک می باشد که با انجام تغییراتی که روی آن صورت گرفته تاثیراتی از مبل مدرن را نیز دارد.

ادامه مطلب
 7 نکته برای داشتن اتاق زیبا

بهترین نکات برای طراحی و تزیین دکوراسیون اتاق خواب آرامش برای شما تا حس آرامش بخشی به شما ببخشد .

ادامه مطلب
نحوه ی شستن مبل در منزل

مبل ها نقش زیادی در آراستگی خانه ی شما دارند اما در صورتی که مبل ها کثیف و پر از لکه باشند ، زیبایی منزلتان اصلا به چشم نمی آِید

ادامه مطلب

عضو خبرنامه ما شوید.

بالا